Sitemizde editör olarak içerik eklememizde bize katkıda bulunmak ister misin? Editör Başvuru Formunu doldurarak bize katılabilirsin.

Yukan-Clup

Yukan Clup Tüm Bölümler Türkçe Altyazı İzle

Konu: Shochikubai Miroku (Akanishi Jin) bir polis komiserinin ve bir gezginin oğludur. Çok iyi bağlantıları vardır ve iyi dövüşür. Motorsikletlere ilgisi vardır. Ayrıca drama boyunca ağzından lolipopu eksik olmamıştır. Kikumasamune Seishiro (Yokoyuma Yu) büyük bir hastanenin sahibinin oğludur. En az Miroku kadar iyi dövüşür, hatta dövüş sanatlarına ilgisi vardır. Teknik işlerden anlar, çok zekidir. Noriko'nun çocukluk arkadaşıdır. Bido Granmarie (Taguchi Junnosuke) İsveç büyük elçisinin oğludur. Feci bir playboydur, aynı anda onlarca kızla çıkabilir. Ancak çok güzel olduğu için Dünyanın onu çekemediğini düşünmektedir. Kenbishi Yuri (Minami), evrensel bir tarım şirketine sahip olan bir ailenin kızıdır. Yemek yemeye bayılır, doymak bilmez. Eğlence ve macera arayan bir kızdır. Ayrıca o da iyi dövüşür, ama asla Seishiroyu yenememiştir. Hakushika Noriko (Kashii Yu) ünlü bir ressamın kızıdır. Annesininse çay şirketi vardır. Erkeklerden nefret eder ve istemediği birisi ona dokunduğunda inanılmaz bir güce sahip olur, bu gücün etkisiyle tek bir tokatla karşısındakini yere serebilir. İstatistik hakkında çok bilgiye sahiptir, çalışkan bir kızdır. Kizakura Karen (Suzuki Emi), annesiyle yaşayan çok güzel bir kızdır. Hergün kendisine onlarca kişiden aşk mektubu gelmektedir. Ancak hiç Noriko'yu geçememiştir. Hayali stilini ve görünüşünü kullanarak zengin bir adamla evlenmektir. Bu kişiler, Yukan Club'ın üyeleridir. Her bölümde farklı bir maceraya atılır, farklı bir olayı çözerler. Sloganları, "İmkansızı gerçeğe dönüştürmek"tir.

Sitemizde editör olarak içerik eklememizde bize katkıda bulunmak ister misin? Editör Başvuru Formunu doldurarak bize katılabilirsin.


Processing your request, Please wait....
Animeyi beğendiyseniz hemen paylaşın!
2312 izlenme
Yorumlar

İsmet

2 sene önce

Aksiyonlu sahneleri çok güzel.

Aydın

2 sene önce

zevkle izledim uzakdoğu vizyonunu sevenlere tavsiye olur

Etiketler :

Mobil Uygulama
Facebook Sayfası
Sohbet Kutusu
Animeler