Sitemizde editör olarak içerik eklememizde bize katkıda bulunmak ister misin? Editör Başvuru Formunu doldurarak bize katılabilirsin.

i14682327730075.png

Koutetsujou No Kabaneri 9. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

Dünya endüstriyel bir devrimin ortasındayken, kalbinin üzerinde metal bir plaka olan ve o kalp delinmeden öldürülemeyen yaratıklar ortaya çıkar. Bu yaratıklar insanları ısırıklarıyla enfekte ederek, onları "Kabane" olarak bilinen saldırgan ve ölümsüz kuklalara dönüştürür. insanlar, uzak doğuda yer alan Hinomoto adasında kendilerini bu yaratıklardan koruyacak istasyonlar inşa eder. İnsanlar bu istasyonlara girerken yüklerini taşımak amacıyla Hayajiro adında, rayların üstünde giden bir tren kullanırlar. Hayajiro'nun yapılmasına yardım eden ve Aragane istasyonunda yaşayan bir genç olan İkoma, bu yaratıkları öldürebilmek için kendi silahını yapar ve bu silaha Tsuranukizutsu adını verir. Bir gün İkoma silahını kullanmak için bir fırsat ararken Mumei adında, zorunlu Kabane teftişinden muaf tutulmuş bir kızla tanışır. Gecenin bir saatinde İkuma, Hayajiro'nun kontrolden çıktığını görür ve o anda Mumei de oradadır. Trenin personeli yaratıklara dönüşmüştür. İstasyon Kabane saldırısı altında kalmıştır ve bu da tam İkoma'nın aradığı fırsattır.

Sitemizde editör olarak içerik eklememizde bize katkıda bulunmak ister misin? Editör Başvuru Formunu doldurarak bize katılabilirsin.

Processing your request, Please wait....
Animeyi beğendiyseniz hemen paylaşın!
786 izlenme
Yorumlar
Mobil Uygulama
Facebook Sayfası
Sohbet Kutusu
Animeler